KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108416
nr 1610 8416
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, flicka, bladets mått: 19x14,5, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:09:54
1/4 02:05:49
1/4 17:40:32